Toz Boyaların Avantajları
Güvenlik; hiçbir solvent içermemesi, uygulama ve depolama sırasında, başta patlama ve yangın riskleri olmak üzere her türlü tehlike sorununu ortadan kaldırmaktadır.

Çevrenin Korunması; insanlara ve çevreye zararı en düşük düzeydedir. Bütün ürünlerimiz insan sağlığı ve çevrenin korunmasına ilişkin uluslararası normlara uygundur. Ürünlerimizin kullanılması sırasında alınabilecek önlemlere ilişkin her türlü bilgiyi, tanıtma bölümümüzden temin edebilirsiniz.

Kolaylık; thermosetting toz boyalar, uygulamadan önce özel bir hazırlık, ayar, kontrol veya herhangi bir uzman müdahalesi gerektirmemektedir.

Ekonomi; %100 kuru maddeden oluşması, neredeyse tamamının geri kazanılarak çok yüksek verim alınmasını sağlar. Ayrıca, polimerizasyon fırınlarında hava değişimi çok azdır.

Kalite; bir tek uygulama ile, 40 mikron'dan 100-120 mikron'a varan bir boya tabakası oluşturarak kapladığı zemine, içeride ve dışarıda atmosfer şartlarına, mekanik, kimyasal ve aşındırıcı etkenlere karşı mükemmel bir koruma sağlar. Renk yelpazesi çok geniştir, adeta sınırsızdır. Parlak, yarı parlak, mat veya özel efektli olmak üzere her görünümde, mükemmel bir benzerlikte tekrar edilebilen sınırsız renkte boya üretmek mümkündür.
 
 
Pro WEB